Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 1 hónapja újított fürdőszobánk...

1 hónapja újított fürdőszobánkban a fuga miért pereg ki a csempe közül?

Figyelt kérdés
1 hónapja újítottuk fel a fürdőszobánkat. Viszont a csempe közül a fuga az ajtófélfa mellett és a kád szélén,valamint a küszöbnél pereg le. Ez miért lehet?Mapei 100-as fehér fugánk van. A mesterek hibáztak,vagy a fuga nem volt jó?

2013. okt. 12. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a konyhában van ugyanez a járólapon :( Most azon gondolkodtam, hogy kikaparom teljesen (egy hónapja fugázták ki) és újra megpróbálom én kifugázni. Nem lesz kis munka :( De most nagyon ronda, ahogy pereg kifelé.
2013. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
garanciába hívd vissza őket
2013. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószinűleg barkácsáruházban vették a legolcsóbb fugát, rossz a minősége.

Hívd vissza őket , vagy csináld meg.

Mi is hasonlóképpen voltunk , a fenti fürdőt 1975 - ben csinálták , na annak semmi baja , de az egy éves fürdőben jön fel a fuga.

2013. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahova a fuga került mennyire volt (van) nyirkos a felülete.A fürdőszobák a legnyirkosabb helyek a konyha után. A csempék vagy járólapok alá mennyi anyag került? Szokták azt csinálni,hogy csak a közepére kennek egy kicsit,de ennél a megoldásnál a gőz fellazítja a fugákat és a csempék öngyilkosokká válnak.
2013. okt. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mapei jó minőségű fugázóanyagot arul nem azzal van a baj. Ahhol a probléma jelentkezik szilikonnal kellett volna tömíteni, mert máshogy dillattál. Kapard ki a laza részeket és fehér szilikonnal kend ki.
2013. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is jön ki az alig 1 hónapos fuga, pedig nekünk is Cimseces van bekenve (szintén nem 3 forintos fajta).. :(

Nekem is az lesz most a hétvégi program, hogy kikaparom azt a részt ami pereg kifelé és kinyomom szilikonnal :/

2013. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na jó , de hogy fog az kinézni ?

Egyik csempe szilikonnal , egyik fugával ?

Ezért fizettem 3500 Ft. - ot csempére , 2000 Ft. - ot a lerakására , meg a csemperagasztót ?

2013. okt. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!