Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Dekupázs csempére?

Dekupázs csempére?

Figyelt kérdés
Költözünk albiba, de nagyon ocsmàny a csempe a konyhàban.... Lehet dekupàzst a csempère??? Mert ugye porcelànra lehet.... Ez ilyen kórhàz zöld színű csoda..... Gondolom fehè alap kène....(????)... (Vàrnèk egyèb tippeket, ha van jó megoldàs) fehèr alapot mivel lehet csempère festeni?????? Akril. Vagy sima is jó? Ha a vègèn valamivel lelakkozom akkor az tartós? Nagyon nagyon nagyon szèpen köszönöm a vàlaszokat!

#csempe #Dekupàzs
2013. okt. 27. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni csempefestèket. Mondjuk csak fehèret làttam mèg pont, de neked pont az kell. Szerintem a szalvètatechnika csempèn azèrt gàz, mert nem tudod normàlisan takarìtani. Lehet venni csempère matricàt, az tartósabb lehet.
2013. okt. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De tudja takarítani ha 2x meglakkozza. Nem is kell fényes lakkal, elég a selyemfényű. A fugák azért én kitakarítanám előtte, de maradjanak meg a vonalai és a szélek szép élesek legyenek, különben gagyesz lesz a köbön. De gondolom van némi tapasztalatod, különben nem állnál neki. Esetleg lakkozás után egy héttel, frissítsd fel a fugákat egy híg anyaggal mintha zsír új lenne. Vizes szivaccsal le tudod törölni a felesleget.
2013. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen nèztem rà màr lakkot is, viszont a boltban a tapèta ragsztót ajânlottàk...jövőhèten ki is próbàlom valmi sötèt alapszínű szalvètàval.... Majd megírom milyen lett :)
2013. okt. 29. 20:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Ès köszönöm a vàlaszokat :)
2013. okt. 29. 20:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel a téma: k***a jó lett :) tisztítható és fényes. (csónak lakkal csináltam :D) ha nagyon akarom akkor letudom szedni nyom nélkül.
2014. máj. 25. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!