Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Valaki ismeri őket? Felujitokn...

Valaki ismeri őket? Felujitoknak.hu

Figyelt kérdés
Mennyire korrektektek? Végre találtam egy olyan oldalt, ahol nem kell érteni minden szakszerű dologhoz, hanem "cakkompakk", csomagárakat adnak (tudom, hogy nagyon sok mindenben váltohat az ár, de már így is közelebb vagyok a semmitől)

2013. nov. 25. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

talán ha megadnád az oldalt magát, akkor lehetne véleményezni, így a levegőben tuti nem.


Szóval miről is kérsz véleményt? :D

2013. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de hát ott van a címben :P felujitoknak.hu

vagy [link]

2013. nov. 28. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

egy- két árat néztem itt meg, azok, mint munkadíjak, egész elfogadhatóak. Az aluli véleményeket, összvissz három darabot megnézve pedig nem hiszem, hogy nagyon megbánnád, ha velük csináltatod.

Személyesen nem ismerem őket, de én így első benyomásra megbíznék bennük. Korrektnek, és maximalistáknak tűnnek. Nem csak az ügyfél anyagi terhét nézve, hanem a magukkal szemben támasztott követelményeket tekintve is.

De próba szerencse, ahogy mondani szokták. Érdeklődj náluk utána, a felmérés a lakásodban, házadban ingyenes.


Még egyszer kihangsúlyozva: Bár nem ismerem őket, és a szakmában fogok elhelyezkedni, szerintem nagyon korrekt az ár, és a honlapi leírások, szóval minden.

2013. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Engem is erdekelne.

Kedves kerdezo vegul is veluk csinaltattad?

Elegedettseg?

2015. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ht628 válasza:
Kedves Kérdező! Én is érdeklődnék, hogy végül lett tőlük rendelve felújítás? :))
2017. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El lett végül napolva a felújítás, de hátha valakinek van tapasztalata és megírja
2017. jún. 27. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!