Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Drágán csinálják a konyhabútorom?

Drágán csinálják a konyhabútorom?

Figyelt kérdés
L alakú konyhabútor készül fekete bútorlapból és egy jobb minőségű munkalapból.Hossz:260cm,magasság:80cm,mélység:60cm van felső polcrész is hossz:260cm,magasság:50cm,mélység:50cm A bútor tartalmaz fiókokat,foggantyúkat,vízvetőt,lábakat,lábtakarót plussz be is építik nekem.Mindez:110ezerért.

2014. jan. 6. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Feketét ne válassz, mert minden meglátszik rajta, és ha azt akarod, hogy szép legyen naponta kell áttörölnöd az összes ajtót, fogantyúval különben koszosnak fog tűnni egyetlen érintésre.
2014. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lőrinc vik ***** válasza:
Persze több részletet kéne ismerni a pontos megítéléshez, de nem hangzik irreálisnak, szerintem semmiképp sem drága.
2014. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem draga.
2014. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, reális ár.


(Nem tudom, az elsőt minek kellett lepontozni, igaza van.)

2014. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gomzoli ***** válasza:
Nemhogy nem drága, hanem szerintem kifejezetten olcsó.
2014. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kimondottan olcsó, de a méreteket nem értem:

miért csak 80 cm magas az alsó szekrény, nem fog alá férni semmilyen mosogató/mosógép soha!?

miért csak 50 cm magas a felső szekrény, általában 60 vagy 72 cm magasak.

miért 50 cm MÉLY a felső szekrény, általában 30-35 cm mély. A polcain hátul lévő dolgokat hogyan éred el, hokedliről?

2014. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olcsó
2014. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sanyimester ***** válasza:

Azért látom néhányan figyelnek is. Én nem tudok válaszolni, mert ez nem konyhaszekrény méretezés, bár attól még nyugodtan be lehet konyhába.

Azért nem értem a kérdést, mert ez egy baráti ár biztos hogy ismerős készíti, akkor meg minek kérdezni?


Azért válaszolok: szerintem irreálisan alacsony az ár.

2014. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!