Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet szállítási hibás...

Hol lehet szállítási hibás mosogatógépet venni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
sehol. amiket 'szepseghibas', meg 'csomagolasserult' darabkent arulnak, altalaban visszavitt es igy-ugy megjavitott, osszetakolt selejtek. csodak nincsenek, senki nem fog neked felaron eladni egy vadiuj mosogatogepet csak azert, mert mondjuk nincs meg a doboza vagy karcos lett az oldala szallitaskor.
2014. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van ilyen ,kedves 1 es.

Pl.Nagykanizsán.Műszaki depó nevű boltban .Nagyon sok ilyen vadi új terméket lehet találni .

2014. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jászberényben is van, Akcióelektronika néven.

Legutóbb mosógépet vettem ott. Nincs semmi hibája, szerintem csak nem kelt eléggé, és a túlzott tárolási költségek miatt kiárusították cégeknek. Amit én vettem, abból is volt több ugyanolyan.

2014. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg honlapot találok, de melyik a hiteles, fogalmam sincs. Pest-Gööllő vonalon próbálkozok.. Tehát akkor vannak jó tapasztalatok is, ez bíztató.
2014. jan. 10. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vannak. Bár Pest-Gödöllő vonalon nem ismerek, de Egerben is van. A két éve vettem mosógépet 100.000 helyett 30.000-ért mert egy hatalmas karcolás volt az oldalán egészen a fémig, saroktól sarokig. Egy kis csiszolás, egy kis festés, és vígan működik azóta is.



Persze hogy leárazzák, mert különben senki sem venné meg. Kinek kell karcos, esztétikai hibás, csomagolássérült gép ugyanannyiért mint a hibátlan? Senkinek. Vannak outlet webáruházak is, ott is érdemes szétnézni.

2014. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. jan. 11. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is ... De inkább három-napon belül vissza vitteket szoktak , itthon vagy Romániában megjavítani és mondjuk a vaterán , egyéb helyen értékesíteni .
2014. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ilyet is szoktak. Ahol én vettem volt ilyen is, olyan is. Ott korrektül fel volt tüntetve, hogy javított, és hogy mit javítottak. Itt sem mindegy, milyen hiba miatt javították. Pl ha van öt, amiben főpanelt cseréltek, akkor nem biztos, hogy egyáltalán érdemes a típust választani. De ha pl egy kapcsolót cseréltek, mert az romlott el, akkor nincs vele semmi probléma. És ezekre a gépekre is jár a garancia. A vaterásról nincs tapasztalatom. Szerintem az ilyen gépeket mindig személyesen kell megnézni. Megszokott eljárás ez is, általában egyébként drágábbak mint az esztétikai hibás gépek.


Azokat a helyeket kerülni kell, amik nem adják a teljes garanciát esztétikai hiba miatt. Ugyanis jár az adott gépre vonatkozó teljes garancia ekkor is. A lényeg, hogy oda kell figyelni, és akkor nagyon kicsi az esélye hogy pl mosogatógép helyett szopórollert adnak el.

2014. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Eötvös utcában is van az oktogonnál. Ha a körútról besétálsz, akkor a bal oldalon van, kb. a 2., 3-dik sarkon, egyszer voltam ott, és mondták, hogy van még hasonló üzlet a környéken, tehát mindenképpen vannak.
2014. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!