Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nedves, lepotyogott falat kb...

J0c1 kérdése:

Nedves, lepotyogott falat kb milyen árkategóriába fáj megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Adott egy IX. kerületi régi 4 emeletes társasház földszinti kétszobás lakása. Mind a két szobában ugyanott van lepotyogva a fal, néhány éve újrafestettük egy szobafestővel, akinek meggyőződése volt, hogy a festést követően minden rendben lesz, kis idő múltán azonban ugyanott ugyanúgy leesett a fal. Édesanyám szerint a fal nedvessége okozza ezt. Már kértem árajánlatot egy fal szárítással foglalkozó emberkétől, de konkrét árat nem tudott mondani én viszont szeretném tudni nagyjából mire lehet számítani. A két szoba kb 3x4, illetve 4x5 méter alapterületű, ha ez számít bármit is(akitől árajánlatot kértem a válasz mailben ezt is kérdezte sokminden mas mellett amiről fogalmam nincs)


A lényeges kérdés ugyanaz:

Mennyibe kerül kb

-egy állapotfelmésés

-illetve a fal konkrét helyreállítása?

(elég ha valaki annyit tudna mondani, hogy 10 vagy 100 ezres összegről van szó)



2014. jan. 11. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha salétromos a fal, le fogja dobni ezután is. Komoly szigetelés kellene, illetve ha van víz- vagy csatorna a fal másik oldalán, akkor az szivárog, ki kell cserélni. Az OKOT kell kideríteni, addig ne festess.
2014. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!