Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha egy szekrény belsejét...

Ha egy szekrény belsejét öntapadós tapétával borítom be, akkor az bepenészesedhet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy használt, polcos szekrényt. Olyan pozdorjaszerű polcokkal. Sajnos foltos, és nem is tudom, mit tárolhattak benne. Ezért le szeretném fedni valamivel. Öntapadós tapétára gondoltam. Körberagasztanám belül mindenhol, még a polcok mindkét oldalát is.


Még nem tudom, mit tárolnék benne, Inkább csak kacatokat és papírokat.


Szerintetek bepenészesedhet a tapéta alatt? Hallottatok már ilyenről?



2014. febr. 1. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem penészedett, a tapétától sem fog. Ha viszont igen, pusztán a tapéta ettől nem védi meg. Egyébként a penészedéshez nedvesség kell, ha más sem penészedik a lakásban, ez a szekrény sem fog.
2014. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a tapéta penészesedHET, amelyik nem öntapadós, hanem tapétaragasztóval kell feltenni.


Az öntapadós nem tud penészedni.

2014. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha vizes a fal , vagy magas a páratartalom , akkor minden anyag bepenészedhet , a tapéta is.

Egyébként alatta is bepenészedhet , ha marad egy légrés ,ez nem túl jó , mert nem látod , de a spórákat belélegzed.

2014. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!