Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszoba ujra csempézésénél...

Fürdőszoba ujra csempézésénél baj ha fent hadjuk a régi csempét/oldalfalon/?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj, ha fent hadod.
2014. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Észnél légy, fent ne hagyd.
2014. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Erről most az jutott eszembe, amikor a nagymamám úgy hengerezte le a szobájában a falat, hogy még a képeket sem vette le. :-D
2014. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha van egy kis eszed nem hagyod rajta, ez nem egyenlő a tapétával! Ha már öreg a régi csempe lehet egy idő után kidől és akkor fuccs az újnak is! + a helyiség is kisebb lesz ha rácsempézel...
2014. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért elképzeltem, hogy rácsempézel a csempére...
2014. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kunu lenke ***** válasza:
100%
Szia.Nem baj ha rá búrkolsz mert éppen ezért fejlesztették ki a flexibilis csempe ragasztót!!Viszont figyelembe kell venni,hogy a jelenlegiek milyen állapotban vannak és ha rá kerül ez újabb rétegrend, azt a régi alatta el fogja-e bírni!?Kérdés a régi milyen anyaggal lett felrakva,misungba,ragasztóval és persze az alatta levő réteg milyen állapotban van?!Az előttem szólóknak is igazuk van ,én sem javaslom,bár a szakirodalom nem tiltja!
2014. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az "értelmes" válaszokat...
2014. febr. 18. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg éppen most akarok ráhúzni még egy sor csempét a zuhanyfülkében, mert az istenért sem tudom úgy fugázni ,hogy ne ázzon át. Ezért a következő csempesort átfedéssel akarom rárakni ,speciális ragasztóval, ami csempére csempét ragaszt. Hozzátéve hogy a mostani stabil, nem akar lepotyogni.
2014. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!