Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Új házba költöztem és a meleg...

Új házba költöztem és a meleg vizet napkollektor állítja elő. Csak sajnos a vezérlőjének semmi leírását nem kaptam kézbe és nem igazodok el bizonyos beállítási funkciókon. Ez egy UVR 42-es vezérlő, hol találnék leírást mert a Google nem segített?

Figyelt kérdés

Itt található a fotó a vezérlőről. [link] Jpg

Nem értem hogy mi az a minimális fok, pl 30. Beindul a rendszerbe a keringtetés, ezt a minimálist 30-rol állítom 60 fokra és úgyis kering, nem kapcsol ki. HA a diff1-et nagyobbra állítom, akkor kapcsol ki. MInek a különbsége az a diff1. Amúgy most egy kör működik csak, tehát a 2-es nem. Ennyit értek. Engem érdekel a "min" , "diff1" és a "max1" mi mi az. Ha tudja valaki akkor le is írhatja, nem feltétlen van szükség dokumentumra. Köszi

Ja még egy link ha az előző nem működik.

[link]



2014. márc. 2. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:

a doksit nézem, ehhez sokféle rendszer kapcsolható, nem mindegy a kialakítás, különböző programok vannak e miatt.

próbáld összehasonlítani a rendszereddel, és az ahhoz tartozó részt, akár nyersen a google fordítóval is eredményre jutsz.

[link]

2014. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!