Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megéri szakember nélkül...

Megéri szakember nélkül lakást festeni?

Figyelt kérdés
Nyilván hatalmas előny, hogy nem fizetünk munkadíjat, de esztétikailag is jól járunk? Tapétázni is szeretnénk az alapszínek rögzítése után, meg kicsit játszani a mintákkal, ezt már érdemesebb festőre bízni, nem? Kb. mennyit kérnek el 40 négyzetméterre? Ha mondjuk az anyagköltséget nem számítjuk.
2014. márc. 2. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én festéshez nem hívnék(nem is hívtam sosem) szakembert,tapétázáshoz ill.a fal előkészítéséhez viszont igen.Persze mindez attól is függ,milyen tapétát szeretnél.
2014. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pl sosem voltam az az ezermester típus, ráadásul huszonéves vagyok még csak, de én nem hívtam festőt, amikor ki kellett festeni a szobákat. Nyilván kicsit macerásabb, mint nézni, ahogy dolgozik egy festő, de ha sokallod a munkadíjat, akkor érdemes saját kezűleg nekiállni.

Amúgy nem nagy durranás, csak tovább tart, mint egy profinak.

Milyen tapétát szeretnétek? Hagyományos, festhető tapétát, vagy többféle mintájú tapétát, amit tetszés szerint lehet egymás mellé párosítani? Ha sima, hagyományos, akkor álljatok neki bátran. A mintás már kicsit macerásabb.

2014. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!