Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A kertünkben levő gyűrűs...

Rzsz kérdése:

A kertünkben levő gyűrűs kutat szeretném megszüntetni. Ha telidobálnám sittel, meg rá egy kis földet az úgy jó lenne? Nem tudom mennyi viz van benne.

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ideális lenne először sódert, vagy homokot.
2014. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A vízet leméred, ha egy zsinegre valami súlyt rákötsz és leengeded a fenékig.
2014. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 acelsziv ***** válasza:
53%
sittel szennyeznéd el a talajvizet? Ekkora marha nem lehetsz. Tömd be földdel és kész. Max az elején némi sódert bele, hogy ne mossa el a víz. De miért tömöd be?
2014. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A sitt alatt ÉN épitési törmeléket értek,(tégla,betondarabok....)nem tudom ez miért szennyezné a talajvizet...???
2014. márc. 21. 16:47
 5/16 A kérdező kommentje:
A sóder,meg a homok az miért kell??
2014. márc. 21. 16:49
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Bocsánat,de nem normális egy olyan ember aki betemet egy kutat úgy,hogy fogalma sincs mennyi víz van benne.... még ha nincs is benne sok az esővizet is bele lehetne vezetni és tárolni.. egy jó szivattyú elég hamar behozza az árát a mai vízdíjak mellett!!! Mi kútvízzel locsolunk kint és a wc meg a mosógép is arról megy
2014. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 acelsziv ***** válasza:
94%
6: Én is hasonló értetlenséggel olvastam a kérdést. Ismerősöm most fúrja a második kutat és a kinyert vizet hőcserélőn átvezetve akarja fűteni a lakását.
2014. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

"A kertünkben levő gyűrűs kutat szeretném megszüntetni. Ha telidobálnám sittel"


Sajnos csatlakozom!

Aki manapság megszűntet egy kutat, az sok más galádságra is képes!!

2014. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
...mivaaan veletek???? ...nem azt mondtam,hogy ugorjatok bele a kutamba.... ...úgy tiltakoztok mintha,főbenjáró bűnt követnék el azzal,hogy betemetem a saját kutamat... ....mert betemetem... ...köszönöm azoknak akik értékelhető választ adtak a kérdésemre...
2014. márc. 22. 08:00
 10/16 acelsziv ***** válasza:
90%
Csak ne értjük, miért akarod betömni a kutat. Az hatalmas érték egy telken. Miért nem locsolsz belőle? Vagy oldod meg legalább a wc öblítést? rengeteget spórolhatnál.
2014. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!