Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a véleményetek a fózolt/V-f...

Mi a véleményetek a fózolt/V-fugás laminált padlóról? Például mennyire tisztán tartható? Esetleg jobb, vagy rosszabb a hagyományos laminált padlótól?

Figyelt kérdés
Minden vélemény vagy tapasztalat érdekel (előnyök, hátrányok), mert tetszetős, de évekig használjuk majd, és nem akarnánk rosszul dönteni.

2014. márc. 23. 01:06
 1/4 supra01 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 7 éve van, és semmi probléma vele. A fugába soha semmi nem rakódik bele, ettől nem kell félni. Szerintem jobb, mint a hagyományos mert annál előbb-utóbb szinteltérés lesz vagy megnyílik vagy csak egyszerűen látni az illesztést.
2014. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6 éve van ilyen, szerintem is szebb, mint a sima. Nálunk a felső szinten van, ott hálószobák vannak, úh nem koszolódik.
2014. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy szebb is jobb is. Drágább is, de ha nem kell belőle olyan sok, akkor nem sokkal több. Nem rakódik bele kosz, ettől nem kell félni. Illesztéseknél pedig tuti nem fog felpúposodni idővel, a simánál ez előfordulhat, ha nem jól van takarítva. Van mikroszálas laminálthoz való felmosó, ezzel nagyon enyhén nedvesen fel lehet mosni, szépen tisztán lehet tartani. de a lényeg, hogy ne áztasd, az semminek nem tesz jót. Én is azt vettem volna, de nekem kellett 80nm, szóval a hagyományos mellett döntöttünk a pénz miatt.
2014. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy olvasom, ennél is ugyanúgy fel tud hajlani a papírmasé alatt a pozdorja, csak nem lesz feltűnő, és a lábadat sem vágja meg. Kezd érdekelni, ámbár ettől még ugyanúgy hideg és hangos-kopogós lesz, szóval mégsem.
2014. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!