Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű és mintázatú legyen?

Milyen színű és mintázatú legyen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok... Átfestjük a szobámat és fogalmam sincs, hogy milyen színű legyen. Az ágyam szürke... Valami barackszínre, vagy zöldre gondoltam. Szerintetek melyik lenne a jobb? Vagy ajánljatok más színeket! Előre is köszi :)

2014. márc. 23. 15:29
 1/6 anonim válasza:
szerintem a barackszín lenne jobb :)
2014. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most az ilyen kombináció tetszik nagyon (mondjuk fehérhez kevertem barnát így nem értem miért lett kicsit rózsaszínes,de így se lett rossz)


[link]

2014. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szürkéhez sok szín megy (kb. mind, de az nem jó, ha semmi kontraszt nincs, tehát a világossága ugyanaz. de ha valakinek az tetszik, akkor az is mehet). Legyen olyan színű, amilyennek szeretnéd, ebbe senki sem szólhat bele. Én a kedvenceim közül választottam, úgy, hogy a megfelelő hangulatú legyen, ne túl meleg, úgyis déli fekvésű, de azért kellemes. Mivel itt élek és alszom is, kerültem a túl erős színeket, amik zavarnának a relaxációban. De ezek az én szempontjaim, ha valaki tulipiros színben érzi jól magát éjjel-nappal, tegye azt.

Ha több szín lenne, akkor azokat nem ártana összehangolni, de még lakberendezők is hasznűálnak direkt ütköző színeket. Ahogy disszonanciában gazdag zene is van...

A zöld kellemes szín, a páromnak kétféle kellemesen visszafogott zöld lesz a szobája, a plafon is. Nekem nem színem a zöld, nálam más színek vannak (halványsárga és nem élénk barna), a falon egyelőre 3, a padlón 2... De az én bútoraim barnásak. A 2 szoba közti rész nem kap napot, úgyhogy ott erős sárgát használtunk. Az én nagyon napos szobámban az durva lenne számomra.

Rengeteg lehetőség van.

2014. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apáméknál tetőtérbe olyan,hogy a plafon és az ablak fala sárga és a többi zöld ,de ez csak tetőtérbe jó,de ha olyan a szobád,nagyon jól néz ki:)
2014. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A babnánzöld jól passzol a szürkéhez, és nagyon nyugtató, kellemes szín. Vagy pl. lehetne mályva, az ágy mögötti falon meg szép csajos tapéta.
2014. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen sok hasznos választ adtatok! :) Majd megírom, hogy milyen lett :)
2014. márc. 28. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!