Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy konyha felújítása mennyibe...

Egy konyha felújítása mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Ami benne lenne: konyhabútor (alsó - felső), 1 villany sütő + kerámia lapos tűzhely, mosogató, és fali csempe. A helység hossza kb 4 méter. Kb mennyire jönne ki munkadíjjal, mindennel együtt? Tudom, hogy így nehéz megsaccolni, de aki most van lakás felújításon túl mennyit fizetett kb?

2014. ápr. 11. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
1 milla környékén, a kerámia tűzhely dob még rajta. Arra viszont figyeljetek, hogy az elektromos sütő és a kerámia lap miatt nagyobb biztosítékot kell betenni, mert különben problémát okozhat!
2014. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg javarészt a választott anyagokon és eszközökön múlik.
2014. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is olyan 1 millióra számoltam. Újabb építésű lakásról lenne szó, 2000es építésű, szóval talán a sütővel nem lenne gond (remélem).
2014. ápr. 11. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
1-1.5 millió elektronika és csempe nélkül, szóval összességében olyan 1,5-2.
2014. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!