Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen falszín menne a barna...

Milyen falszín menne a barna bútorokhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy barna fa polcom, egy barna fa asztalom és gy barna fa ágyam.Az szőnyegem rózsaszínes de inkább lilás és ilyen összevissza minták vannak rajta.Kérdésem az lenne , hogy ezekhez milyen színű falat válasszak? Lehet kettő is mármint kék és piros.Az egyik fal ilyen a másik olyan.:)

2014. ápr. 19. 14:36
 1/6 anonim válasza:
Húúha. Szerintem átlátszó az ideális.
2014. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feldobtad a napomat!:D Köszi:DD
2014. ápr. 19. 14:40
 3/6 anonim válasza:
A bútorokhoz én mindenképp sárgát választanék. A szőnyeghez....biztos, hogy egy szobába megy? Esetleg újat venni? Az is fontos, hogy milyen az a sötétbarna. Abból is nagyon sok féle van.
2014. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
halvány levendulalila
2014. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A barnához egyértelműen a sárga megy a legjobban a halvány krémszíntől az erősebb sárgákig. Lehet 50% okker, 50% "napsugársárga" színezőt használni, attól nem lesz idegesítően élénk, de nem is lesz olyan mint egy oskola.
2014. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Arra gondoltam , hogy két fal sárga két fal fehér lenne:)
2014. ápr. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!