Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik olyan Széchenyi terv,...

Létezik olyan Széchenyi terv, v. bármely másik terv, amit fel tudunk használni az ablakcseréhez és fürdőszoba felújításhoz?

Figyelt kérdés
Hallottam néhány pályázatról, ami vissza nem térítendő támogatást ígér, de a neten nem találom sehol. Szükségem lenne rá nagyon gyorsan, mert ablak csere előtt állunk.

2014. ápr. 22. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne leírnod, hogy milyen típusú házban laksz. (szerkezet, társas/családi)
2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Négy emeletes, tégla építésű társasházban lakom.
2014. máj. 5. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami EU-s pályázatról hallottam, de nem tudok közelebbit mondani, csak annyit, hogy a társasházakra van kiírva, ~17%-os vissza nem térítendő támogatást adnak azzal a feltétellel, hogy 30%-os energiamegtakarítást érnek el. A mi házunk is valami ilyesmivel próbálkozik.
2014. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem társasházra szeretném, hanem az én kis negyedik emeleti lakásomra. Én egy személyben. Olyan jól el van dugva, nehogy véletlenül vki megtalálja, netán még jól is járjon belőle...
2014. máj. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!