Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Menyibe kerül a gázórát...

Németh László68 kérdése:

Menyibe kerül a gázórát ideiglenessen kiköttetni és vissza köttetni, ha bővítteni szeretném a rendszert?

Figyelt kérdés
Sajnos csak így tudom megoldani anyagilag, ha részletekben csináltatom meg.

2014. máj. 1. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek.... az óránál te nem nyúlhatsz bele a dolgokba és amikor kijönnek csinálni akkor elzárják...amúgy meg az óránál el lehet zárni.

Amúgy meg a gáztervvel stb kezdődik ez a folyamat,ha bármit is variálni szeretnél az egészen.

2014. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mind nagyonjól tudom hogy a tervrajzal kezdődik,de ahhoz hogy megtudják csinálni hivatalossan ideiglenessen kikötik a gázórát, aminek ára is van, és amit vissza is kell kötni, aminek szintén van ára. De úgynézem hogy te egy picitsem konyíttassz hozzá, úgyhogy ha megkérlek ne raboljuk egymás idejét!Ha nem tudod a választ,megkérlek rá feleslegessen ne írkálj!
2014. máj. 1. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Amásik dolog meg az hogy nem mondtam és írtam semmi ollyat, hogy én akarom megcsinálni!Nemszeretem az okoskodó tudatlan embereket!
2014. máj. 1. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
iért nem zárod el, és csak leplombáltatod? Az árát kérdezd meg az illetékes elvtárstól az illetékes gázműveseknél.
2014. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az órát mindenképpen viszik, az árát nem tudom (kb. 25 körül lehet) szolgáltató oldalán keresgélj.


Ami a drága az egészben: Ha bármit csináltatsz, akkor be kell tartani az összes aktuális szabályt, nem lehet arra hivatkozni, hogy ez az óra leszereléséig még működhetett. Pl.: át akarod alakíttatni a rendszert, mert pl. a konyha máshova kerül, de a fürdőben nyílt égésterű kazán van, akkor azt le kell cseréljed zárt égésterűre. Ha akarod, ha nem. Mondjuk ennek tényleg látom értelmét, de pl. annak, hogy az én házban lévő órámat ki kelljen raknom kívülre, annak semennyire sem...


Na az ilyenek miatt lesz drága. Csináltass gáztervet és kérj rá ajánlatot.

2014. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!