Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 éves német juhászku...

Van egy 10 éves német juhászkutyám aki rázza a fejét . Valoszínüleg füllgyulladása van! Kezelhetem ideiglenessen algopyrinal?

Figyelt kérdés
Még régebben halottam egy àllatorvostol hogy jo nekik is gyulladàs csökkentő! Sajtba raknàm neki . Csak ideiglenes lenne jövöhétig mig jön az orvos köszi es bocs a helyesIràsert!
2013. márc. 15. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell az ilyen gyógyszerekkel, mert nem tudhatod, hogy allergiás-e rá a kutyád. Ha igen, csak nagyobb bajt okozol. :S
2013. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fülgyulladást csak célzott kezeléssel lehet gyógyítani. Fültisztítás, fülbe csepegtetés. Az algoval max fájdalmat csillapíthatnál. De egy gyulladt fülnél nem sokat ér. Ha teheted, holnap keress egy szombaton is rendelő orvost. El tudja kezdeni a kezelést és máris kevésbé lesz fájdalmas a kutyának.
2013. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Kullancs van a fulebe, be kell nezni jo alaposan, lehet attól van
2013. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sippara ***** válasza:
Őt kell elvinni állatorvoshoz, és meg is van oldva a dolog. Felesleges, sokszor veszélyes dolog a kutyát házilag kezelni. Holnap reggel minimum hívj fel egy állatorvost, de én estig el is vinném dokihoz.
2013. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!