Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű legyen?

Milyen színű legyen?

Figyelt kérdés

nagy szobám van nem tudom hányszor hányas,de van bent egy kis kályha a szoba egyik oldalán mellette a számítógépes asztal.

A szoba másik oldalán van az ágyam és 3 szekrény meg egy éjjeli asztal és ez úgy néz ki hogy a kis "dolgozó szoba" és a háló rész el van különítve mint a panel házakba a nappali konyha szóval egybe van de mégis úgy néz ki mintha külön lenne.Mivel kályhával fűtünk ezért füstöl egy kicsit és a hamu meglátszik a falon és ahol van a kályha azt a részt sötét színre akarjuk festeni én vörösre gondoltam vagy bordósra.A másik részt pedig az a nagyon szép zöld világos kicsit fos zöldes színe van,de most arra gondoltunk hogy ezt lehetne csíkozásba is megcsinálni,hogy csíkos lenne a fal.

De nem tudom hogy ez a két szín mennyire passzol egymáshoz,ezért kérném a segítségeteket hogy mondjatok színeket sötét színeket a zöldben biztos vagyok.

Csak a számítógépes kályhás rész lenne csíkos.



2014. máj. 2. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!