Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fűrészporos falfestékkel...

Fűrészporos falfestékkel valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Fűrészporos tapétán gondolkodtam, de a barkácsáruházak újságjait böngészve botlottam fűrészporos festékbe. Ezt mennyivel bonyolultabb normális kinézetűre felkenni mint normál diszperzitet? Fűrészporos tapétához hasonló a megjelenése? Nem igazán tudom elképzelni, de ha vannak pozitív tapasztalatok akkor kipróbálnám. Gondolom jobban takarja a fal apróbb hibáit is?!

2014. máj. 3. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Öcsém kente vele a folyosót. Kinézetre emlékeztet a fűrészporos tapétára, de nem olyan. A nagyobb gond a szemcsék elosztásával volt, mert neki egyik helyen alig volt, a másikon meg egy kupacban egy rakás, amitől kicsit furán nézett ki. Persze ez már régebben volt, azóta biztos jobb minőségű festékeket gyártanak.
2014. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeret penészedni a lakás, akkor semmilyen tapétát, fűrészporos izét ne kenj fel, mert imádja a penész a cellulózt.
2014. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!