Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerülne körülbelül...

Mennyibe kerülne körülbelül ez a teljes felújítás (anyag+munkadíj)?

Figyelt kérdés
Most akarunk venni egy kb. 80 m3 házat. Az összes ajtót, ablakot szeretnénk cserélni(9 ajtó(ebből 2 bejárati),5 ablak), egyik falat kivernénk és arrébb tetetnénk(kb. 2 méter hosszú), 40 éves téglaház, de van rajta pár repedés, ezek orvoslása, festés, teljes vízvezeték és villanyrendszer csere, és mindenhova(5 helység) laminált padló letétele, kivülről hungarocell szigetelés új vakolással,3 helységbe gipszkarton állmenyezet. Tudom hogy az ár sok mindentől függ, de én csak egy kb. összeget szeretnék, szeretném látni, hogy egyáltalán érdemes-e így megvenni, megtudjuk-e majd csinálni. Nem mindegy hogy 4-5 millió vagy 7-8.

#lakásfelújítás #Téglaház felújítás #ajtó-ablak csere
2014. máj. 11. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudni mennyit kérnek a házért,de amit felsoroltál

anyag + munkadíj nagyon sok lesz.Jóformán a tetőt nem említetted.Én személy szerint nem vágnék bele.

2014. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kérnek érte sokat, de végülis a felújítási költség nem hiszem hogy 4-5 milliónál több, vagy igen?
2014. máj. 11. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiból biztosan kijön ! 4-5.
2014. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én inkább 6-7 et mondanék. de a 8 se kizárt
2014. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Létezne,hogy 7-8?akkor totálisan nem éri meg megvenni,de felújítani sem.Én olyan 4 millióra gondoltam.
2014. máj. 14. 14:48
 6/6 anonim válasza:

huh,sokféle munkát írtál le....egyébként ha Bp-n van a ház,akkor én tudok jó kőművest ajánlani,fest is,szépen olcsón precízen.

Ő meg tud megbízható vizest,gázost,fűtés szerelőt stb.

Remélem segítettem,mi mindig vele csináltatunk mindent,és tényleg megbízható:06703274448 Ingyenes helyszíni felmérés.

Mert a munkadíj nem mindegy egy ilyen volumenű felújításnál....

2014. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!