Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színre festenétek a...

Milyen színre festenétek a szobát?

Figyelt kérdés

Van egy 3 szobás lakásom, külön bejáratúak a szobák és egyetemistáknak lesz kiadva, fiatalosra szeretném festeni a szobákat csak nem tudom milyenre, nyilván nem szeretném ilyen nagyon nem függő színre festeni mert nem tudni melyik évben vagy félévben fiú,esetleg lány lakik-e majd benne.

Mit gondoltok? Tapétázni nem szeretnék. Olyasmire gondoltam hogy egyik szobafal egy színű míg a maradék három más színű, nyilván olyan szín ami illik egymáshoz. Szerintetek?



2014. máj. 14. 17:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem úgy van hogy 2 világos színű két sötét színű de az is jó, hogy 3 + 1 fal! Szerintem semleges színekre: citromsárga, zöld, barackvirág esetleg kék csak az elég hideg szin és hideghatást is kelt. Remélem segítettem! :)
2014. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Világoszöld mindig bejön.
2014. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá a színek jelentésére és az alapján fesd ki őket. Legyenek pasztell színek, azok valamennyire semlegesek, és az a megoldás sem rossz, hogy egy fal sötétebb, mint a többi. Pároméknál is így van, és nekem nagyon tetszik. :)
2014. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Világosabb sárga, világoszöld, és világoskék. Ez fiúnak, lánynak egyaránt jó.


Tapétázni azért is hülyeség, mert ha tönkreteszik, jobb/könnyebb festetni, mint tapétázni.


Vagy...ha ez egy polgári lakás (nagy belmagasság), akkor szuperül néz ki az elválasztócsík nélküli fehér fal+plafon. És tegyél ki óriási képeket/posztereket. Pl. nálunk egy 2X2 méteres Manhattanas retrófestmény van a falon. Nagyon menő.:)

2014. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem kell így cifrázni. Egyszerű kell, ami a legtöbb embernek tetszik. Ha újra kell majd festeni, az is egyszerűbb lesz, ha csak egy szín van.

Valami világos szín kéne, krémszín vagy a sárga egy kellemes árnyalata.

2014. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk karamell színű az egyik helyiség, napsárga a másik. Eddig eléggé olvadoztak tőle a bérlők (általában huszonéves lányok vagy párok).
2014. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél amit minél könnyebben tudsz javítani. Tehát normális Héra, és előre kevertet. Részemről a fehér az ideális... Ha nagyon összehányják, azt a legkönnyebb és a legolcsóbb utána javítani.
2014. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én szín párti vagyok, de abban igazat adok a többieknek, hogy nem kell túlcsicsázni, jó esetben úgyis 1-2 évente újra kell meszelni. Sosem tudhatod milyen bérlőket fogsz ki.

Ne legyenek egyéni színek, legyen olyan, amit bármelyik boltba besétálva levehetsz a polcról.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy a sárgával nem lehet mellélőni, a többivel már inkább. Narancssárga, kék, zöld. Ezek lehetnek "uniszex-ek".

2014. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek pártszinek, akkor a pirost is tessék belevenni.
2014. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kék, zöld, mióta pártszín? Szerintem ha kiadásra lesz, sima fehér legyen, ezt könnyű átfesteni ha elmennek.
2014. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!