Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Héra 1 literes diszperzit...

Héra 1 literes diszperzit festékszínezővel hány liter festéket lehet színezni kb hogy ne világos hanem sötét színt kapjak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt írd le, hány liter és milyen színű festéket szeretnél milyen színűre színezni.

Mert világosbarnából könnyebb csokibarnát keverni, mint hófehérből.

2014. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kék szint fehér festékből
2014. máj. 18. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ha fehérbe kevered, akkor az az életben nem lesz sötétebb mint a színező. A fehér alapfestéket majdhogynem fehér színezőnek is felfoghatod. Vagyis egy permanens kékhez legfeljebb 3 fehéret tehetsz, hogy még sötétnek legyen nevezhető. De az, hogy mi sötét és világos, az eleve relatív, mert nem mindenki egyformán éli meg. Barnánál meg például ott a furcsaság, hogy fehérrel keverve csúnya lilás árnyalatot ad, nem tejeskávét. Ahhoz feketét és okkert kell még adagolni.
2014. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem például a bal álló menüsor (Otthon) kategória héttérszíne a felső határ. Az kb 1:3 arányban van "keverve" fehérrel a "kategóriák" mező háttérszínével.
2014. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és színkártyán és még kicsit a vödörben is minden szín világosabbnak hat mint felfestve 40 négyzetméteren és benne élni.
2014. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is festettem kékkel. Sokkal olcsóbb ha megveszed az előre színezetett. Nekem a Héra szarkalába nem jött be, de a platinum, szinte első rétegben is tökéletesen fed (attól függ, milyen az alap), a dulux is jó, csak kicsitt drágább.
2014. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vegyél előre bekevertet, ha sötét színt akarsz nem szabad színezni. = )


A színminták pedig jók, csak két gond van velük.

1 nagy felületen máshogy nézd ki.

2 a bolti neon fény alatt mást mutat, mint természetes fény vagy a szobádban lévő nem neon mesterséges fény

2014. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!