Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kell csiszolni? Többi...

Hogyan kell csiszolni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Régi panelházi ajtókat szeretnénk felújítani. Kb 2 réteg magasfényű zománcfesték van rajta, fehér színű. Elkezdtem rezgőcsiszolóval a munkát, de nem valami hatékony. Azzal még nem is lenne baj, ha csak kicsit meg kéne csiszolni, hogy jobban tapadjon az új, de sajnos pár helyen pereg a felső réteg, máshol meg makacsul ragaszkodik. Tök esélytelennek látom a dolgot. 40es és 80as papírral is próbálkoztam, de egyik sem az igazi. Így az életben nem jutok el a festésig...
2014. jún. 5. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy jo "mesterember" modra lekaparod ott ahol nagyon le akar jönni, kigletteled, megcsiszolod, vagy becsületesen eltávolitod a festéket mindenhonnan festékmaroval vagy égetéssel.
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha van hangulatod, és hőlégfúvód, azzal gyorsan és hatékonyan le tudod szedni. Ha nincs egyik sem, akkor ahogy korábban is írták, akkol lejön leszeded, és az üreget kitöltöd fatapasszal. Ha túl mély, akkor több rétegben, aztán becsiszolod. Én egyébként nem szedném le róla az egészt, csak ahol lejön.
2014. jún. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!