Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fajta franciaágyról?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen rugós, vagy erősített rugósra gondolok (mert annak hosszú az élettartama.


Szobámat újítanám fel, "fiatal" vagyok, lassan munkakezdő (jövőre.)


2014. jún. 9. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szépnek szép, meg lehet hogy kényelmes is.

Más szempontokat nézve, én jobban szeretem az olyan típusú ágyakat, ami lábon áll. Költözéskor az ilyet jobb szállítani (könnyebb),a matracot át tudod forgatni - így az élettartama is megnő, és könnyen ki lehet takarítani alatta.

Az előnye amit kinéztél, az hogy van ágyneműtartója, így van bőven hely ahová pakolhatsz.

2014. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lábas volt eddig nekem, az a gondom vele, hogy előbb utóbb vagy a lába romlik el, vagy oldalt törik el.


2 90*210-es ilyen ágyam volt, és egyiknek a lába másiknak az oldalánál tört el. Ezért se szeretnék lábast, így nem is keresgéltem az ágyrácsos verziók között.


Ez is szétszedhető könnyen 3 darabba (úgy is szállítják), és így még könnyen költöztethető is.

2014. jún. 9. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod kérdezd meg az elemek súlyát, bár erős költöztetőknél ez nem okoz gondot :)

Nekünk könnyű, fémvázas keret van, az ágyrácsokat hamar lecseréltük és helyette erős bútorlapokat tettünk bele.

2014. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cudar nehéz!
2014. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!