Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobát szeretnénk felújít...

Fürdőszobát szeretnénk felújítani, hogyan?

Figyelt kérdés
A kád repedt, azt mindenképpen cserélni kell hamarosan. Az megoldható, ha a kádat cseréljük most, és csak az oldalát csempézzük le, a fürdőszoba többi részét pedig majd később? A kádcseréhez elég az oldalát megbontani, mellette a falon nem kell hozzányúlni miatta, ugye, vagy igen?
2014. jún. 11. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha sikerül kiszedni úgy hogy fölötte ne rántsa magával a csempét, akkor megoldható így. Régen a kád pereme fölé csempéztek, ma már pont fordítva, első esetben necces. Fém kádat esetleg lehet javítani, illetve van valami eljárás hogy ráépítik az újat bontás nélkül (nem tudom mi a neve pontosan). Ha akrilkád, akkor valószínűbb hogy később lett beépítve és nincs fölécsempézve. Gondolom a falon van a csap, ahhoz nem kell nyúlni.
2014. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

küldök egy képet hozzá, talán te jobban látod.


[link]

2014. jún. 11. 10:52
 3/3 anonim válasza:
mindent lehet kivitelzeni,én tudok egy nagyon szépen dolgozó kőművest ajánlani,de pesten dolgozik,ingyen helyszíni felméréssel,és olcsó megbízható precíz.van is nálam referencia fotója fürdőkről,de nem tudom hogy feltölteni most ide:S megadom a számát ha érdekel:06703274448
2014. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!