Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festés után ajtócsere mennyire...

Festés után ajtócsere mennyire logikátlan?

Figyelt kérdés
Tudom, eléggé. Rokonok segítettek a hálószoba rendbetételében, és már a legelején kb. 60-szor elmondtuk én is, a párom is, hogy ez a panelajtó (tudjátok, a tipikus üveg) nagyon undorító, és ki kellene cserélni. Az egyik rokonnak ilyesmi a szakmája, tehát meg tudta volna csinálni, mégsem tette... Ezzel még nem is lenne akkora gond, úgy döntöttünk, hogy oké, embert nem hívunk hozzá (mert marha drága lenne, illetve már beletörődtünk abba, hogy lefóliázzuk, aztán kész). Mire kész lettünk mindennel, és a fóliázás maradt csak hátra, kiderült, hogy az sz*r ötlet, mert felhólyagosodik, és mégis inkább ki kéne cserélni az ajtót. Ezt mondta a rokon is, akit eleinte hiába kértünk rá. És most nem tudom, megcsináljuk-e, vagy várjunk 1-2 évet az újrafestésig.
2014. jún. 16. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ne bolygassátok a szép festést... én egy szép színes papírt tettem, az üveges ajtóra, ahol nem jó, hogy üveg (kép sem lett volna jó, szép napsárga papír:), négy sarkán ragasztva: tök jól néz ki! egyszerű és nagyszerű.
2014. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon az .
2014. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, és én inkább az ajtófóliának lennék a híve, de az az ocsmány tükör az ajtóban... Ha valakinek van erre vmi igényesebb, dekoratív megoldása, az szóljon, légyszi!
2014. jún. 16. 11:02
 4/4 anonim válasza:
Én cseréltem ajtót festés után, meg lehet csinálni szépen. Az ajtó mellett 1-1 cm-re sérült nálam a vakolat. Ha az új ajtó szélesebb, ez nem látszik, de ha keskenyebb (nálunk az volt), akkor glettel ki lehet javítani, majd maradék festékkel átkenni.
2014. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!