Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kellene rendbe hozni?...

Hogyan kellene rendbe hozni? Egy asztalos véleményére lennék a leginkább kíváncsi! Mennyiből lehetne megcsináltatni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jún. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
veszel egy vasalatot párszáz forintért, ami van azt leszeded és az újat hosszabb csavarokkal felrakod és kész
2014. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és zárólemezként keresd a boltban de legjobb ha előbb leszeded és viszed magaddal és megmondod, hogy egy ilyet kérsz :)
2014. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De és a fa? Azzal mit lehet kezdeni? Igazából ideges voltam és annyira becsaptam az ajtót, hogy a képen látható kár keletkezett. És hát albérletről van szó....
2014. jún. 18. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni fatapaszt, spaklival elhúzod egyenesre aztán miután megkeményedett lecsiszolod. Ha nem lett szép elsőre akkor újra. Amikor meg vagy már elégedve a kinézetével átfested az ajtótokot.
2014. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs annak a fának semmi baja csak a vasalat felett látok egy kis repedést ami mellette van hosszú repedés az csak festék lehet az is elég ha csak lehúzod kétszer zománc festékkel de előtte csiszold meg (fatapasszal tényéeg szebb ha kitöltöd a repedést
2014. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "probléma" nem ért meg ennyi fáradtságod. Amíg kiposztoltad ide, akár meg is csinálhattad volna.
2014. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem értettem hozzá. Ilyen, hogy fatapasz, még az életbe nem hallottam róla. Ezek után most már tényleg neki állok, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a nagyon hasznos válaszát!
2014. jún. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!