Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vettem falfesteket, de nem...

Vettem falfesteket, de nem tudom, hogy hogy legyen kifestve a szobam?!

Figyelt kérdés

Lazac szin, habos kakao, feher csoki (ez a mennyezet szine lesz). Az elso ket szint szeretnem az oldalfalakra, de mindenkepp valami modern, szokatlan modon.Ehhez szerernek otleteket kerni! Butort szerintem feheret fogok venni. Koszi a segitseget.


19L


2014. jún. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A habos kakaó mégis milyen szín? Cuki fantázianév, csak épp semmit sem mond.

Az sem semmi, hogy előbb van meg a festék, mint a terv. :)

2014. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mélybarna:) gondoltam, hogy ket-ket sarok lesz ugyanolyan de meg igy is tul "egyszeru" nekem
2014. jún. 22. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Remélem nagy és világos a szobád, különben szarul fog kinézni.

Lehet átlósan is elválasztani a színeket, akár úgy is, hogy egy 1-2 cm széles fehér csíkkal elválasztod.

Ha annyira egyszerűnek tűnik, akkor festhetsz rá vmit, esetleg falmatrica. De csak világos színnel. Azért javaslom a fehéret, mert ez a lazac meg mélybarna sok, nem szabad más színnel tovább cifrázni.

Lehet színátmenetes is, de nem vagyok biztos benne, hogy ezzel a két színnel jól mutatna.

És tudod: néha a kevesebb a több!

2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a felosztás és a minta a lényeg, hanem a kivitelezés minősége. A színek találkozása ne legyen gagyesz, mert akkor a stúdió hangulat könnyen átcsaphat putriba.
2014. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagy es vilagos, termeszetesen profi festi, gondolom o is tudna otletek teren is segiteni, de jo lenne egy kesz tervvel ele allni.
2014. jún. 22. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de ne bonyolítsd túl neki, mert amellett, hogy megdobja az árat, még morcos is lesz. Ha csíkokat szeretnél, akkor függőlegesek legyenek, mert az növeli a belmagasság érzetét. Fent nem lehet sötétebb szín mint lent, mert az felborítja a bioritmusod. A komplementereket meg felejtsd el.
2014. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!