Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Használt valaki mostanában...

Használt valaki mostanában Dulux "Nagyvilág színei" falfestéket? Tényleg annyira jól takar, ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Elég sötét a falam, most pedig egészen világosat szeretnék ráfesteni. Az eladó szerint elsőre le fogja takarni a festék, de egyelőre elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Van valakinek esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2014. jún. 13. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a múlt évben kétszer kellett áthengerelni a fiam falát, mert az első réteg után még néhol átütött a fehér szín, csak a másodikra lett olyan zöld, mint szerette volna.
2014. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon van olyan festék, ami egy rétegben lefedné a sötét alapot, kelleni fog a két réteg. Nekem bevált a Dulux, könnyen használható, hengerrel nagyon kiadós.
2014. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen hiper-szuper festék, az ilyen színváltások nem takarnak. Nem beszélve a szennyeződésről ami a falon keletkezett azóta mióta utoljára festve volt. Kis - minta - felületen úgy tűnik, mintha jó lenne, de a keretezések és teddizések találkozásánál ki fog bújni a szög a zsákból.
2014. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használd a saját hengerjét, sokat számít. Én sajnáltam rá, de végül megvettem, a múltkor viszont kölcsön adtam anyáméknak, közben rámjött a festési láz, így aztán festettem itthon is, de másfajta hengerrel, próbáltam olyat is, amivel más festéket festettem, vettem is újat, de nem duluxot, mert abból nem akartam mégegyet venni, mert drága, de egyikkel se ment olyan szépen, mint a sajátjával. Az egy nagyon tuti henger. A festékkel meg nagyon jó dolgozni, de szerintem ez minden ilyen színvonalú festékkel így van, össze se lehet hasonlítani őket az ilyen diszperzitbe színező témával.
2014. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!