Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tehetek az ellen ha...

Mit tehetek az ellen ha alattunk 2 hónapja vésnek, fúrnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi a költözz kertes házba és a bla bla dumákra. A lényeg, hogy most már 2 hónapja folyamatosan napi 8-10 órában falat vésnek, vezetéket cserélnek, csempét és falat bontanak, fúrnak, kalapálnak ... Szóval felújítanak, kicsit nagyban. Na ez egy panelben 1-2 napig is sok. A fiam 3 hónapos, szinte semmit nem alszik, ha sikerül is neki felriad. Állandóan lent sem lehetünk. Plusz arra sem hajlandóak hogy legalább déltől 3ig csináljanak valami mást. A közös képviselő nem itt lakik, felhívtam de közölte velem én csak albérlő vagyok, viseljem el. Házirend nem lóg kint ...

Tényleg nem tehetek semmit???



2014. jún. 27. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában felújítási munkákat és zeneoktatást, gyakorlást munkaidőben lehet végezni, hangos háztartási gépeket pedig este 8-9-ig lehet használni, de van, ahol hétköznap ebédidőben le kell állni a hangos felújítási munkákkal.


Te nem sokat tehetsz, csak a tulajdonos léphet, nap közben egy pár óra szünetet el lehet érni. De mi folyik abban a lakásban? Felújítást pár hónap alatt be lehet fejezni? Vagy valami barkácsüzemet rendeztek be? AKkor viszont feljelentés.

2014. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fura, mert a panellt nem nagyon szokták vésni, megvannak a vezetékek csatornái a falban egész jól. A csempét meg fel lehet szedni 2 nap alatt géppel, utána csendnek kéne lenni, max a festők kopognak majd a létráikkal egy hétig. Van aki kiszed 1-2 válaszfalat, de az sem tart több ideig 2 napnál. A bekábelezés, festés, burkolás (a flexezésen kívűl) nem jár elviselhetetlen zajjal. A laminált padló vagy más parketta lerakása sem ennyire folyamatos. Talán a tulaj túl sokat variál, bontat és újrarakat, és mellette rosszul szervez.
2014. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudsz tenni,mert ezt a munkát is el kell végezni .A régi csövezések sem mindenhol jók,és már nem is oda kell a konnektor ahol éppen volt .A vizet fűtést meg egyértelműen cserélni kell .A megrendelő is szeretne ezen mennél előbb túl lenni már.
2014. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 plajer tibor ***** válasza:
KÉSZÍTS HANGFELVÉTELT IDŐPONT RÖGZÍTÉSSEL. ÖNKORMÁNYZATHOZ LEHET BEJELENTENI A KÖRNYEZETVÉDELMHEZ ÉS AZ ÁNTSZ-hez. A zajjal kapcsolatos mérések stb /zajszint nem korlátlan/ ide tartoznak. Meg lehet próbálni még az ÉPÍTÉSFELÜGYELETET /nem a helyi önkormányzat hanem a KORMÁNYHIVATAL-nál./ Végső soron a rendőrséget is ki lehet hívni.
2014. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!