Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan csináljam meg az...

Hogyan csináljam meg az ablakomat körbe fából?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Új műanyag ablakom van, van hozzá szép kis párkány is! :D

Már kész, körbe festve a fal minden.Hungarocelből lett kirakva, de nem húztam rá elég glettet---->puha lett a fal.

Ezért szeretném lefedni ott a falat fával.

Gondolkoztam lambérián, de nem tudom, hogy "állaítva" vagy "fektetve" rakjam, mert 27x75-ös a fal ott, mármint olyan méret kellene. De ugye a lambéria nem férne ki teljes egészében, ezért pl 1 egész és még 1 3/4 kellene.

Ha fektetve raknám egymásra, úgy jó lenne.


De gondoltam arra is, hogy veszek egy préselt fa lapot, pl 0.5mm-eset, egy m^2-t és abból vágom ki egészbe és akkor azt csak 3-4 csavarral felrakhatnám.

De ez a fa ez túl snassz lenne, mivel egybe van és olyan fura :D Mi a véleményetek? Hogyan oldjam meg? Vagy van esetleg más megoldás is? Mindenképp Mahagóni/vörösfenyő színűre festem



2014. jún. 30. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
belül szedd le a hungarocelt mert be fogsz penészedni vagy ha fenthaqgyod akkor le kell hálózni arra a ragasztó arra a glett
2014. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!