Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Polifarbe, Dulux, Héra,...

Polifarbe, Dulux, Héra, Jedynka meg az ilyen kész színek mennyire valósak kép alapján?

Figyelt kérdés
Interneten mindenhol különbözik a kis képeken, a dobozon is, honnan lehet megtudni milyen lesz ténylegesen a falon?
2014. júl. 1. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megveszed a legkisebb kiszerelést és kipróbálod,ha megfelelő akkor nincs kár. Egyébként 1 festék sincs, ami kép v bármi nemű kártya szerint azonos lenne. Érdeklődni kell,hogy hol lehetne megnézni felfestve. Ill ahol láttál már megfelelő színt,elkérni a tipust stb.
2014. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most vettem 4 féle Polifarbe Platinumot.

3 halálpontosan olyan a falon, mint amit a dobozban látsz (csokibarna, halványzöld, halványsárga), egy viszont erősebb, élénkebb lett (narancs).

2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fotót tudsz küldeni róla esetleg? :) MI valami mandulás/kakaós/tejeskávé színt és világossárgát szeretnék. A te sárgád milyen? köszi:)
2014. júl. 1. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csokibarna: N90 Nyílfű

halványsárga: L20 libapimpó

halványzöld: S40 sás

narancs: A70 aranyeső

A szobáról szeretnél képet?

Egyébként fehér, vadiúj fűrészporos tapétára festettem és így elég az egy réteg festék, 5%-os higítással.

Így jó sok maradt, mivel az eladó rábeszélt a 2 rétegre. Így a maradékból kifestettem egy másik szobát, így egyforma színek vannak a gyerekszobában és a hálóban :) A halványzöld 2 rétegben tökéletesen lefedte a viszonylag erős barackszínt. Nagyon elégedett vagyok magával a festékkel.

2014. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ó, a libapimpót mi is néztük és nagyon szemezünk vele, ha megtennéd hogy lefotózod a szobát nagyon hálás lennék érte:) Nálunk is fehér a fal, akkor szerinted azt is befoghatja 1 rétegben akár?
2014. júl. 1. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Holnap lefényképezem.
2014. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, várom:)
2014. júl. 2. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt van mind a 4 szín. A narancs és a zöld nem lett az igazi, a valóságban egy kicsit erősebb, sötétebb.

A sárga és a barna pont ilyen.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tegnap ki is néztük, nekünk is a libapimpó lesz, most csak megerősítetted hogy ilyet szeretnénk, nagyon szép a képeden is:) köszönöm:) Ezt is 1 rétegben festettétek, ugye?
2014. júl. 2. 11:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek egy rétegben vannak.
2014. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!