Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nyílászáró beépítés (olcsón)?

Nyílászáró beépítés (olcsón)?

Figyelt kérdés
egy 43m²-es házba körülbelül mennyibe kerülnének az ablakok kicserélése? (5 ablak) Egy állítólagos cég most 50% kedvezménnyel csinálja és az egészért 110.000 Ft-ot kellene fizetni. Mit gondoltok erről ?

2014. júl. 1. 21:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a regisztrációként először 20.000 forintot kell befizetni !
2014. júl. 1. 21:30
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ertem a kerdest, hogy pontosan mit szeretnél. ha ot ablakot kapsz beepitessel egyutt ennyiert akkor az olcso nagyon, kiveve ha mind az ot maximum 80x80-as meretu. ha csak a beepites ennyi, az meg draga. kerj mas cegegtol is arajanlatot!
2014. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz elég hülyén fogalmaztam. Szoval becsengetett hozzánk ma egy hölgy és ezt az ajánlatot tette fel. Azért kérdeztem, hogy mi a véleményetek róla mert félek,hogy nehogy kamu legyen!
2014. júl. 1. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Becsengetett csak úgy? Akkor átßaszás.

Házalókkal ne foglalkozz!!!


Keress a környéken tisztességes, régóta működő boltot ami ilyennel foglalkozik.

2014. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ennyire olcsó gyanús. Ennyi csak az anyagár. Akkor miből élnek?
2014. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ki sem nyitom az ajtót ilyeneknek.

Nehogy elhidd! Átverés!

Ha ablakot akarsz cseréltetni, kérdezd meg a környéken ezzel foglalkozó vállalkozásokat.

2014. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ja és a regisztrációként először 20.000 forintot kell befizetni !"


"Igaz elég hülyén fogalmaztam. Szoval becsengetett hozzánk ma egy hölgy és ezt az ajánlatot tette fel. Azért kérdeztem, hogy mi a véleményetek róla mert félek,hogy nehogy kamu legyen!"


Ez átverés, ennyiből szerintem 60x60-as ablakokból sem jön ki. Ha meg befizeted a " "regisztrációs" díjat az szerintem ott úszik el.

Szerintem úgy vannak vele, ha tízből egyszer bejön már jó.

2014. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! Sajnos gondoltam , hogy átverés de azért kíváncsi voltam, hogy valamelyikőtök tapasztalt e már ilyet . Érdekes... a nőről se hang se hír azóta amióta itt volt :)
2014. júl. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!