Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hűtő-fűtő klíma fűtéskorszerűs...

Hűtő-fűtő klíma fűtéskorszerűsítés helyett?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy ahelyett, hogy a lakás csöveit, konvektorait, stb cserélnénk, ezek leszerelése után felszereltetnék egy olyan klímát, ami fűteni is tud. Egyáltalán használható az ötlet? Szállodákban már láttam ilyet, de nem tudom, hogy egy egész lakásnál meg lehet-e oldani valahogy.

Valaki használ ilyen megoldást? Előnyök, hátrányok?



2014. júl. 4. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A huto-futo klima csak kiegeszito futeskent hasznalhato, ugyanis tipusfuggoen, de altalaban 0-5 fok alatti kulso homersekletnel nagyon lecsokken a futesi hatasfoka. onnantol kb. mintha elektromos kalyhat uzemeltetnel futeshez, ami nem epp a legolcsobb futes. a normalis futo-huto klima ararol mar nem is beszelve, az se ket filler eppen.
2014. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!