Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ùgy is hatásos a mobil...

Ùgy is hatásos a mobil klíma, ha a gégecsövet simán kirakom az ablakon?

Figyelt kérdés
Nem akarom szétbarmolni se a falat se az ablakot. Ilyen esetekben gondolom csökken a hatásfok, de azért hűt?
2014. jún. 10. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A mobil klíma sehogy se hatékony, mivel folyamatosan szívja be kintről a forró levegőt, a hűtött levegő egy részével pedig a hűtőközeget hűti vissza! A legócskább tecsós akciós split klíma is többet ér, ráadásul egy év alatt behozza az árát!
2014. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát haveroméknál nagyon jo hűvös volt szóval én nem mondanám hogy gagyik. Viszont ott ki volt lyukasztva a fal. Ezért kérdeztem, hogy ablakon kivezetve is hűt e valamennyit?
2014. jún. 13. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy azt a jó hűvöst mekkora energia ráfordítással éred el, no meg ugye van olyan ember is, aki nem szereti a vizesvödröt se üríteni.


Viszont nem szentírás amit mondok, nem is kötelező elhinni, de azért én se az ujjamból szoptam...


[link] (oldal alja: Hogyan működik a mobil klíma?)

[link]

[link]

2014. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem melegszik fel elviselhetetlenül a szoba, akkor megoldás, ha este, vagy hajnalban kapcsolod be a légkondit, akkor nem dől be a meleg, de napközben némileg elviselhető a hőmérséklet, napközben egy ventilátorral is besegíthetsz.
2016. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez csak egy a sok cég közül, amelyik ilyesmit árul.

2018. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!