Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Teljes fürdőszoba-felújítás...

Teljes fürdőszoba-felújítás mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon megtetszett egy belvárosi, 1915 körül épült ingatlan.

Minden nagyon jó állapotban van benne, kivéve a fürdőszoba, melyet egészben biztosan le kell dózerolni és újra rakni. A tulaj 10 évig lakott benne, ő nem nyúlt hozzá, a kád, a csempe, a járólap és a csap dizájnja alapján utoljára a 70-es évek végén, 80-as évek elején volt megcsinálva, de hogy mire terjedt ki, nem tudni. Így nagy valószínűséggel a falban levő csövek állapotáról is kiderülhet bontás után, hogy cserélendők.

Én sajnos, nem értek hozzá, meg tudnátok írni, hogy egy ilyen fürdőszoba újrarakása mennyibe kerülne? (Kb. 4 nm, kádas egyben a vécével, bidé helye is megvan + egy átlagos fürdőszoba csap van benne. A belmagasság 3,7 m, fűtés nincs benne, villanybojleres, lichthofra nyíló az ablaka.)

Nagyon sokat segítene, ha tételtípusonként tudnátok árakat mondani (pl. bontás ára, csőcsere ára stb.)legalább közepes minőségű alapanyagokkal számolva (nem szeretném pár év múlva az egész bulit újra kezdeni).

Köszönöm előre is!



2014. júl. 5. 13:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én se fogok semmit csinálni a felújításban, mert totál kétbalkéz vagyok, már általános iskola második osztályában kettes voltam rajzból és technikából.
2014. júl. 21. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!