Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Statikus kell e vagy sem?

Dia26 kérdése:

Statikus kell e vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nagy szükségem volna segítségre, mert egyedül képtelen vagyok megoldani, és sajnos nagyon kezdek reményvesztett lenni! Heves megyében van egy rossz állapotban lévő családi házam, amit csak nagyon aprólékosan tudok megcsináltatni. Nem jó a tető, nagyon sok helyen meg van repedezve a fal, van ahol hiányos is 2-3cm részen. Sokan azt mondják,hogy hagyjam nefoglalkozzam vele, de ez nem olyan egyszerű. 2 Gyermekemmel szeretnék le költözni, az apjuk szépen félre lépett egy pipivel, hazudozik, és sokáig már nem bírom ezt az állapotot. Szeretnék tanácsot kérni, hogy mielőtt neki kezdük bármilyen munkának egy statikus meg kell e nézze, és ő tud e valami biztosat mondani, hogy mit kell, hogyan megcsinálni,és kb mennyibe fog kerülni? Kérlek titeket aki volt, vagy van hasonló helyzetbe írja meg nekem, hogy mi tévő legyek, mert már nagyon kezdek elkeseredni, hogy nincs kiút! köszönöm előre is!

2014. júl. 27. 17:46
 1/2 plajer tibor ***** válasza:
33%

én javaslom, hogy statikussal vagy műszaki ellenőrrel nézesd meg a házat.

Azt javaslom, hogy keress egy közelben lakót , mert PESTRŐL még a benzin sokba fog kerülni.

Én is csinálok BUDAPESTEN hasonló felmérést, itt helyben 20.000 ft-rt vállalom.

Az Önkormányzatot hagyd ki, mert ha kiderül, hogy életveszélyes akkor még jól meg is büntetnek vagy kényszer bontást rendelhetnek el.

Van egy mérnök kolléga, aki lejárkál EGERBE , meg Miskolcra is, hátha vállalja.

A száma : 30/9494114 MIHÁLY ZSOLT

2014. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Tibor! Köszönöm a válaszodat. Ki írom a számot és meg érdeklödöm hátha. Életveszélyesnek ugyan nem gondolnám de igazság szerint nem is nagyon értek hozzá! Szerinted látatlanban van e remény a helyre hozatalára?
2014. júl. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!