Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogy kell az ablakok mázolásán...

Hogy kell az ablakok mázolásának áránál a négyzetmétert számolni?

Figyelt kérdés

Árajánlatot kaptunk az ablakok mázolására, négyzetméterben számítva, de nem tudjuk, hogy ezt a négyzetméterárat az ablak két oldalára, vagy csak egyvoldalára kell ertelmezni.

Az is érdekelne, hogy kb mennyi a reális ár?



2014. aug. 1. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
m2 egy oldalra számolva, Ár: szabad ár - rezsi óradíj és sok egyéb ami fel van tüntetve! (ha hivatalos)Sok mindennek a függvénye!
2014. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ablaktoknál leméred a tok vastagságát és beszorzod annak az oldalnak a hosszával, ezt minden oldalánál megcsinálod és az ablakkereteknél is hasonlóan kell mérni.

Kb 3 éve azt mondták hogy a mázolásért legalább 1000ft-ot el lehet kérni négyzetméterenként.

Azóta már biztos hogy drágább lett és az ablaknál amúgy is más árat számolnak mert macerásabb mint egy kapu mázolása.

Festő vagyok de nem vagyok vállalkozó ezért nem tudom hogy manapság milyen árakon vállalják a festést.

2014. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!