Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 20 négyzetmétert szeretnénk a...

20 négyzetmétert szeretnénk a házunkhoz toldani. Ez kb. mennyibe kerülhet, anyag csak, mert a munkát magunk csinálnánk? Értem itt tervrajz, engedélyek, tégla meg ami kell anyag?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bő 1-2 millát simán áldozz rá. Először is a papírok legalább 200 ezerbe kerülnének és sok mindentől függ mert a terveket át kell nézetni meg ha hibás akkor szakértővel módosíttatni rajta. Meg ugye függ attól is hogy az a 20 négyzetméter helyiség pontosan mi akarna lenni, először is az anyag ugye azt sem írtad milyen téglából szeretnéd meg miből lenne célszerű és természetesen logikus hogy tetőbővítés is kell rá az is olyan 500 ezer simán van szigetelések, fűtés, villany ha fürdőszoba vagy konyha lesz akkor víz meg mindent át kell vinni vagy meg hosszabbíttatni. Lehet kicsivel kevesebb lesz, mivel ti csináljátok de így is rengeteg munkát meg pénzt igényel a dolog.
2012. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Azért vonjatok be szakértőt, ha nem a megfelelő alapozás van, akkor süllyedni kezd a ház. Megrepedhet a fal, szélsőséges esetben összedőlnének a falak.
2012. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom a koszorú vasalásának megtervezéséhez sem értetek.
2012. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát kőműves csinálná, de nem pénzért, segítség.
2012. febr. 26. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a KÉRDÉS 100%-ban hasznosnak tűnik.
2012. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!