Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szekrény átfestése, díszítése?

Szekrény átfestése, díszítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy hatalmas fekete szekrényem, van hozzá egy komód is. Az a baj, hogy ajándékba kaptuk és nem tudom eladni, mert abból oltári nagy balhé lenne, de mindenképpen szeretném valamiképpen világosabbá tenni mert ez így nagyon ronda egyrészt, másrészt az összes többi bútor vagy piros-krémszínű (kanapé) barna (íróasztal) a konyha bézs, fürdő bézs és zöld, a fal színe szintén világos....

Sziasztok! Van egy hatalmas fekete szekrényem, van hozzá egy komód is.

Netről szedtem ezt a képet, de kb. ilyen erezete is van...

[link]

Sőt egy dohányzóasztal is van hozzá.

Kérlek benneteket segítsetek, mert megöl ez a bútor...



2014. aug. 1. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
2 rétegben, kisteddyvel bármilyen színre átfestheted. Létezik vizes bázisú zománc is amit olyan színre kevernek neked amilyet akarsz, igaz van felára a dolognak. Nem értem mi a kérdés.
2014. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy át is lehet festeni úgy, hogy normálisan is kinézzen. Mi az a kistedi?
2014. aug. 2. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!