Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rossz lett a kikevert szín,...

Rossz lett a kikevert szín, túl sötét. Hogy érdemes újrakezdeni a festést?

Figyelt kérdés

Apukám úgy volt vele, belenyomja az összes színezőpasztát aztán majd tájékoztat engem is...Mostantól egyedül csinálom.


Szóval, az első réteget kezdtük el, vannak egyéb felmerült problémák is, de azokat szerintem megoldom.

Érdemes-e elkezdeni lekaparni a rossz színt, vagy egyszerűen alapozzam le újra és fessek rá másikkal?



2014. aug. 3. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
csak simán mehet rá a másik szín
2014. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kel! Már most is ki javíthatod az esetleges hibákat, és kezd újra azzal a színnel amit szeretnél! Egyébként "túl sötét" Fehérrel világosíthatód!
2014. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aha, oké.

Utolsó, az a baj, hogy az egész vödörbe belekeverte. Veszek egy másik vödörrel, Tesco gazdadágos, kibírom. A másik probléma, hogy a hengerrel felvíve csak foltosan takar, nem úgy, mint a festős videókban, de nyilván ez nem is egyrétegű festék. Ha az ember tesz festéket a világosabb részekre is, akkor egész jó, ecsettel meg szépen fed, szóval szerintem első réteg ecset, utána arra már mehet hengerrel. Lehet, hogy nem ezt a festéket kellett volna venni, de szerintem ez áthidalható lesz, csak többet kell vele dolgozni kicsit.

Köszi a válaszokat!

2014. aug. 3. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
ha van fúród vegyél egy keverőszárat és azzal keverd el alaposan és hengerrel legalább kétszer t kell festeni, hogy szép legyen az első réteget felesleges javítgatnod. Megszárad és gurítod még egyszer
2014. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, a fúróval volt keverve, ahol foltos, ott csak átlátszó réteget képez, nem fehéret. De jól van, akkor szépen hengerrel megcsinálom, ha a második már jobb lesz. Köszi!
2014. aug. 3. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen: fúró-keverőszár,és 2* kell át gurítani ezeket a Héra, Diszpezit, stb( ~2-3 óra száradást követően)
2014. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!