Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ti milyen színre festenétek a...

Ti milyen színre festenétek a hálószobát és a konyhát? Folyt. Lentebb.

Figyelt kérdés

Hálószoba színei: Sötétbarna faltól-falig szekrény, sötétbarna textilbőr franciaágy, drappos-szürkés, csokibarna szőnyeg. Mennyezet az fehér.


Konyha: padlókő zöld kicsit szürkébe hajló, csempe drappos-barnás-szürkés. Konyhabútor világos bézs.


Ötleteket várnék, ki milyenre festené. :) Köszi előre is.


2014. aug. 6. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A halot bordora, a konyhat valamilyen sargas arnyalatra.
2014. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aha, a párom is bordóra szavazott, de én félek, mert a piros/vörös színek engem nagyon irritálnak és félek, hogy sok lesz. Habár tényleg valami élénkebbet szeretnék, mert már elegem van a barna/bézs megúszós színekből.


A sárga jó lenne azt mondod? Beletrafáltál, mert ez sem a kedvencem, ez is irritál, nem tudom miért. :) Ez menne a zöld padlóhoz? Hm, dilemma, de ötletnek nagyon jó, köszi! :)


Mééég írjatok.

2014. aug. 6. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekunk a padlo husszinu, a szekrenyek zoldek es a fal sarga. Nagyon jo :)


Bordobol pedig tobb arnyalat van, szerintem elegans lenne!

2014. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztos szép! De valahogy ez a túl harsány színkavalkád lehet, hogy nekem jönne be.
2014. aug. 6. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a hálót tojás színűre, a konyhát pedig nagyon halvány zöldre..
2014. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hálóban sötétek a bútorok, így kell 1 kis kontraszt.Valami pasztel színre , talán halvány sárga, vagy beige. Igy nehéz elmondani, ha az ember nem látja a szobát, és nem tudja a méreteit.
2014. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Halot beige-re festenem, a konyhat talan halvanyzoldre.
2014. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szoba most capucino, a konyhe meg zöld. Tehát valami más kéne. :)
2014. aug. 9. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a konyhának a zöld, és akkor már jobban jársz, ha direkt konyhába való festéket használsz! A Platinumnak van ilyen, nem fog penészesedni a fal, ráadásul lemosható róla a kosz! Azt hiszem, ilyen egyszerű a neve is, hogy Platinum konyha és fürdőszoba festék, nézz utána!
2014. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálam a Dulux a nyerő, csakis azzal fogom festeni. 8 éve csak azzal festünk.


Szoba bordó lesz, ez már tuti. Konyhára még nincs ötletem, de zöldet nem szeretnék. Volt már világoszöld.

2014. aug. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!