Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy furcsa alakú szoba rendbet...

Egy furcsa alakú szoba rendbetétele?

Figyelt kérdés
Mellékelek mindjárt képet is. Tetőtéri szobáról van szó, gondolkodom a parketta, illetve kapcsolók, konnektorok (stb.) cseréjén, plusz falfestésen. Nem tudom mit kell ilyenkor figyelembe venni, elég kicsi a szoba. Az egyetlen ablak kelet felé néz. Milyen szín állna jól egy kis szobának? Illetve milyen szinű, mintájú parketta?

2014. aug. 18. 11:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Fekete rész az ajtó, piros az ablak.:

[link]

2014. aug. 18. 11:55
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami világosabb színre gondoltam, világosabb narancssárga vagy valami ilyesmi, az jó lenne vajon?
2014. aug. 18. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp világos színű legyen, hogy azt a hátsó traktust is világosan tartsa.

Én vagy valamilyen pasztell színt használnék (barackvirág, krém, kék), vagy valamilyen harsány színt, például napsárga, vagy narancssárga. Függ attól is, hogy milyen nemű vagy, milyen színűek a bútorok benne.


A parketta szintén világos legyen, nyír például.

2014. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!