Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa szoba, mi lehet ez az...

Furcsa szoba, mi lehet ez az egész?

Figyelt kérdés
Ha a szobámban alszok, folyamatosan rémálmaim vannak. Sajnos ez 100ból 100 alvásnál így van. Van, hogy 2 percekre tudok csak elaludni, majd felkelek, mintha felkeltene valami. Ha a másik szobába alszok, 100ból 100x jól alszok rémálom nélkül. (sajnos erre csak 2 naponta van lehetőségem.)Csak ezzel a bizonyos szobával vannak gondok, és nem tudok rájönni miért. Ami a legfurcsább, hogy említettem szülőknek, kipróbálták, és ebben az említett szobában ők is mind a ketten rosszat álmodtak, felriadtak, rémálmuk volt. Én se gyerek vagyok már, mert 24 éves vagyok, de így, hogy a szüleim is ugyanezt mondják amit én, már furcsa. Szörnyű, mert nincs másik szoba, ahol aludhatnék, ez pedig így nem normális hogy minden 2. éjszakámat gyakorlatilag fent töltöm, mint ahogy ezt a mostanit is 1 óra alvás után...
2014. ápr. 16. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ott valami zavaró körülmény.Figyeld meg, nincs ott pl hangosabb óra, vagy kintről jövő idegesítő zaj, vagy fény?Lehet ennek radiesztéziai oka is.Negatív sugárzás lehet a szobában.Esetleg próbáld áttenni az ágyat másik oldalra.A mi lakásunkban is vannak helyek, amik nem alkalmasak arra, hogy ott legyen az ágy, mert ott gyakoribbak a rémálmok, sőt, sokszor kellemetlen fizikai tünetekkel ébredünk, könnyen megbetegszünk, ha az ilyen rossz helyen alszunk.
2014. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már úgy sem tudsz aludni, égess gyertyát. 7-ez és fehéreket. 6 körbe egy középre. Óramutató járásával ellenkező irányban gyújtogasd meg őket. Utolsó a középre rakott. Figyeld a lángokat és gondolj csupa pozitív dologra, mellé a „javulj meg” vagy „menj innen” szöveg mehet fejben. De semmi „takarodj a szobámból!!” mert az max rosszabbítja a helyzetet. Mire abszurd alakzatban leégtek a gyertyák aludhatsz. Ha láng nyúlik, ellenkezés van, felborul, esélyed dincs, kialszik, detto. Ha egy irányba megy és az nem a plafon akkor arra van az okozó.

Másik nézőpont. Ajtóval, ablakkal szemben ne legyen tükör. Az ágyadat forgasd, tologasd amíg úgy nem érzed hogy most itt jó. A legjobb ha nyugaton van a lábad és keleten a fejed égtáj szerint. Az órákat kiiktatni, a tévét kihúzni és a számítógépet is. Roló le, hogy ne legyen világos és mehet a szundi. Itt sem árt egy kellemes illatú illatgyertya vagy füstölő elhasználása. És mielőtt lefeküdnél szellőztess ki hátha valami szag miatt van.

2014. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi zavaró hang a szobába, a 2. hozzászólást viszont kipróbálom. Viszont mi van, ha ellenkezés van, vagy egy helyre nyúlik a láng? Akkor mi van ott? és ha ott van, mit tehetek...
2014. ápr. 16. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szellem van ott. És egy ismerős ilyenkor jól jöhet. Mindenesetre ha ilyen nincs akkor szakember és ha túl sokat kér akkor kelepce gyanú.
2014. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!