Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőszobát újítok. Kicserélté...

Fürdőszobát újítok. Kicserélték a csöveket, most a kőműves rakja rendbe a falat, padlózatot, stb. A festőt a csempézés előtt vagy után hívjam?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én előtte szoktam :)
2014. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Kompletten kifesteted előtte, vagy csak glettelés és egy alapozó festés, olyan 'csempekészre' csináltatás?
2014. aug. 22. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Csempézés után hívd a festőt, mert fugázáskor sérülhet az új festés.
2014. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De előbb fugáz, utána fest, nem? Nekem azt javasolta a kőműves, hogy a kőművesmunka után csiszoljuk le a falat, fugázzuk, utána egy alapozó festés menjen. Ezután jöjjön a csempe, utána a rendes festés. Ehhez ki mit szól?
2014. aug. 22. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Már többször újítottam fürdőszobát életem során. Mindig úgy csináltuk, hogy kövezés (padló), aztán a festés. Alul, ahova a csempe kerül, ott nem festettünk, minek? Arra megy a csempe. A fugázással hogy lehet a falat tönkretenni? :D Azt a csempék között kell végezni, nem a csempesorok fölött!
2014. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. 'fugázás' helyett 'glettelés'-t akartam írni. Brrr. :-)
2014. aug. 22. 19:43
 7/9 anonim válasza:
Ugyanezt csinálom a héten. Nem tudom, melyiket jobb csinálni, azt tudom, hogy előbb festettem, most szárad a csempe, holnap fugázom. A csemperagasztó már hagyott nyomot a falon itt-ott, gondolom a fugázás se fog foltmentesen menni, ezért utána kijavítom a foltokat. Talán jobb lett volna megcserélnem, de már mindegy.
2014. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
festés a végén
2014. aug. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!