Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szobám fala festés után...

A szobám fala festés után bizonyos szögből (párhuzamosan nézve) foltosnak tűnik. Olyan mintha itt-ott kicsit érdesebb lenne a festék felülete, és azon nem ugyanúgy törik a fény mint a fal többi részén. Mitől lehet ilyen? A festék nem megfelelő?

Figyelt kérdés
Mélyalapozót használtam festés előtt, majd 2 rétegben vittem fel a festéket (Jupol beltéri festék) amit a boltban kevertek ki géppel. Az ablak felőli tégla falon nem látni a foltokat. Erre a falra merőleges két fal lett foltos.

2014. aug. 31. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon a részen hiányos a festés és azt látod. Van erre egy külön szó is amit a festők használnak de nem írom le mert még a végén rasszizmus miatt törlik a válaszom :D

Tehát attól olyan hogy nem szakember csinálta.

2014. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha oldalról megvilágítod az ablakos és az ablakkal szembeni falat, ott is látszani fog ugyanez. #1 remekül leírta a kórismét.
2014. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha újra festeném, akkor ezt a réteget le kell vakarni? Azt olvastam, hogy 4 réteg után le kell. Mivel érdemes nekiállni a levakarásnak?

Vastagszőrű hengert használtam. Rövid szőrűvel jobb lett volna az eredmény?

Vagy esetleg a teleshop által reklámozott Go Roller való nekem az egyenletes festék réteg felvitelhez?:)

Egy másik szobát is festettem, ott Héra falfestékkel, rövid szőrű hengerrel, és ott nincs ilyen probléma egyik falon sem.

2014. aug. 31. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapozó nem fedi le az alatta lévő réteget. Lehet átütötte valami. Nikotin, régi festék....
2014. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell, simán fesd át újra.
2014. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!