Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jó megoldás lehet, ha a...

Jó megoldás lehet, ha a fürdőszobában ki akarom cserélni a csempét, és nem veretem le a régit, hanem arra rakják rá az újat?!

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyen megoldásról, hogy valamilyen speciális folyadék segítségével rápakolnak a régire, de aggódom, hogy tartós lenne-e, és nem csak azért mondják, hogy a munkának a fárasztó részét megússzák?

2014. szept. 3. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
padlón bevállalhatod, de én a falról leverném bár akkor jelentősen nő a magasság és lehet nem záródik az ajtó. Jobb leverni tartósabb. Mi az erkélyt csináltuk így, de ami nekünk alatta volt csempe az rögtön a betonba rakták így az nem kellet felverni de falra semmi esetre sem csinálnám ezt a megoldást
2014. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha rárakod/rárakatod az előző rétegre, akkor az amúgy sem túl nagy fürdőszoba belvilága annyival csökken. És az ajtófélfánál nem fog passzolni.

Én mindenképpen leveretném a régit.

2014. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trafó1 ***** válasza:

A munkahelyemen most csinálják így, főleg mert gipszkarton a fal és a csempe leverése megsemmisítené a falat is.

Ha rendesen van fent a régi csempe amire sajna kicsi az esély, mert régebben pogácsás technikával cementes anyaggal rakták a csempét nem ragasztóval simított falra, szóval ha masszívan van fent akkor mehet a régire ha nem biztos a dolog akkor inkább verd le. Vegyél le párat meglátod , hogy jön le és az alapján dönthetsz.

2014. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leveretném mindenképpen. Nem tudom elképzelni, hogy anélkül mindenhol szép, egyenletesen fel lehetne tenni az újat.
2014. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én tuti nem hagynám fent a régi

Elmész egy baumax, bauhausba és bérelsz jó kis gépet fél nap alatt leszeded fizetsz kb 7-8 ezer bérlési díjat és nincs kockázat

2014. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz tartós, mert a csempe felülete nem elég érdes ahhoz, hogy a ragasztó megtapadjon rajta.
2014. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de nem a csempére raknák am a ragasztót hanem lekenik tapadóhíddal és úgy már jó lenne de ismétlem falra én nem raknám Padlóra igen ahol az alatta lévő járólap nem kopog és jól le van rakva
2014. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

faraszto resze?

mert marha nagy cucc leverni?!

vago (veso) vagy hilti, hullot mint a szar

2014. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gányolás. Verd le teljesen kopaszra.
2014. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A 8asnak zöldkéz! Hol lenne az fárasztó rész mikor az a legkönnyebb az egészben :D

Na, persze nem fogkefe nyéllel!

2019. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!