Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Akinek van üvegkerámia GÁZ...

Akinek van üvegkerámia GÁZ főzőlapja, szereti-e?

Figyelt kérdés
Lecserélném inox gáztűzhelyemet beépíthető főzőlapra meg sütőre. Nem szeretnék inox főzőlapot, nagyon tetszenek a GÁZÉGŐS üvegkerámia lapok. Ha valakinek már van, megírná, hogy erre is nagyon rá tud égni ha kifolyik valami? Illetve hogy a tisztítása tényleg egyszerűbb mint az inoxnak?

2014. szept. 4. 23:55
 1/5 szokratesz ***** válasza:
"gázégős" kerámia lapról még nem hallottam. Szerintem te az kerámialapos főzőre gondolsz. Ebben is van több féle. Indukciós, halogén, kombinált. Nekünk kombinált van két főző indukciós kettő pedig hagyományos halogén. Teljesen egyszerű a tisztítása, sokkal egyszerűbb mint a gáztűzhelyé. üvegtisztító folyadék és egy papírlap. ha rászáradt akkor egy pengés kaparóval nyom nélkül lehet eltávolítani.
2014. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Pedig van olyan. Üvegkerámia felületű gázos főzőlap, AEG-nek van pl.

Nekem is ilyen van 7 éve már. Én szeretem, sose vennék se fehér, se inox felületűt helyette. Nekem a tűzhelyem külső felülete inox, ha abból indulok ki, az már sose lesz olyan, mint újkorában. Ezt meg lehet sikálni. Ha odakapott valami, akkor cif, amúgy meg a sima fújós konyhai tisztítókkal szoktam + szivaccsal.

2014. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szokratesz ***** válasza:
Na ezt nem értem, van egy gázégőfej ami felett üvegkerámia van?
2014. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
re3. Nem, az alapja üvegkerámia, nem inox vagy zománcozott felület. Kb ilyen van nekem is: [link]
2014. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szokratesz ***** válasza:
Ok köszi így már értem
2014. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!