Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen festékkel fessem...

Milyen festékkel fessem fehérre az ajtó kereteimet?

Figyelt kérdés

Eljutottam a csupasz fáig. Ha fehérre szeretném mivel kenjem?

Gondolom alapozó mondenképp kell.

Jó a jól bevállt trinát univerzális alapozó majd trinát zománz fehér, vagy van valami fényt, fehérséget jobban tartó festék?


2014. szept. 7. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha zománcozni akarod, lenolajkencével, vagy félolajjal kend át, azután mehet az alapozó, és a zománc.
2014. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ahol megmaradt egy rétegben helyenként a régi festék? Ha azt összeolajozom?
2014. szept. 8. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Onnan nyilván letörlöd. Miután beszívta a fa az olajat, akkor utána úgyis célszerű egy hígítós ronggyal áttörölni, hogy por és zsírmentes legyen a felület.
2014. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez akár sima benzinnel is megtörténhet?
2014. szept. 9. 05:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne sima benzinnel gányolni, mikor lehet kapni hígítót, és igazán nem drága. Szintetikus hígítót vegyél, kb 600-700Ft egy liter.
2014. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Adjál nekem 700ft.ért 1litert postaköltséget én állom.
2014. szept. 9. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a fajtát keresd, nálunk a festékboltban 700Ft, a drágábbikban 850, szüleimnél meg 600ft körül van. Persze a supralux szintetikus már kétszer annyi, de nagy különbség nincs.


De ha hígítani nem akarod a festéket, akkor jó a nitró hígító, az aromás hígító is.

2014. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nálunk 1650FT. Egy liter.

Rágondoltam jobban járok ha az összes festéket megrendelem.

2014. szept. 10. 19:44
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nálunk is fa ajtók vannak, és nem régiben felújítottunk.Mindenképpen le akartuk festeni az ajtókat is. Poli-Farbe Cellkolor-t használtunk. Több féle is van, alapozók is. Itt megtalálod őket: [link] [link] Nekünk ez vált be, jó lett az eredmény.
2014. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!